У США планують виконувати умови Паризької угоди без згоди Трампа - Data.ua

Новости партнеров

Загрузка...

У США планують виконувати умови Паризької угоди без згоди Трампа

5 июня 2017
Главные новости
2017-06-05

У США ряд штатів, міст і корпорацій добровільно візьмуть на себе значну частину тягаря з реалізації глобального кліматичного пакту

Про це повідомляє ВВС.

Провідні члени Конференції мерів США, яка об’єднує градоначальників 1408 населених пунктів Америки з населенням понад 30 тис. осіб, заявили, що вони не підтримують рішення Трампа вийти з Паризького договору та продовжать боротися із скороченням парникового викиду.

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо оголосив план асигнування 1,5 млрд доларів на інвестиції в галузі поновлюваних енергоносіїв. Крім того, він має намір витратити 190 млн доларів на установку сонячних панелей на дахах державних шкіл та інших установ.

Відзначається, що губернатор взяв курс на поновлювані енергоносії після катастрофічного урагану Сенді, що обрушився на північний схід США в 2012 році.

“В той час, як федеральний уряд знімає з себе відповідальність за боротьбу зі змінами клімату і завдає цим шкоди нашому навколишньому середовищу та економіці, Нью-Йорк грає в країні керівну роль у боротьбі за чисту енергію майбутнього”, – йдеться в заяві Куомо.

Видання зазначає, що підписуючи пакт в грудні 2015 року, США зобов’язалися до 2025 року скоротити обсяг парникових газів, що викидаються в атмосферу, на 26% порівняно з рівнем 2005 року. На даний момент Америка виконала цю задачу наполовину.

Все по темі

Let’s block ads! (Why?)

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

Украинский комик наделал шума на “Голосе страны”: яркое видео

Украинский комедийный актер Юрий Ткач побывал на сцене восьмого сезона шоу "Голос страны" с песней DZIDZIO "Я и Сара".На слепых прослушиваниях "Голоса страны" воспалительным пением актеру удалось вернуть кресла сразу..

Глава Bitcoin Foundation спрогнозировал резкое изменение цены биткойны

К концу 2018 года стоимость биткойнов вероятно выскочит в 40 тысяч долларов, при этом 90% альткойнив обесценятся. Такое мнение высказал исполнительный директор благотворительного фонда Bitcoin Foundation Лью Классен,..

Финляндия готова отправить миротворцев на Донбасс

Президент Финляндии Саули Ниинисте Президент Финляндии считает, что его страна должна участвовать в миротворческой операции под эгидой ООН на востоке Украины в случае достижения такой договоренности.   ..

Лидер ОУН: Погромы российских объектов продолжатся

Фото: rbc.ua Погром офиса Россотрудничества Николай Коханивский после акции в центре столицы пообещал и дальше громить российские объекты в Киеве, если государство будет бездействовать. Лидер..

Голос страны 8 сезон 4 выпуск: Юрий Ткач, украинский Джастин Бибер и влюбленный в Тину мужчина

Четвертый выпуск 8 сезона вокального проекта "Голос страны" вышел на экраны канала "1+1" 18 февраля в 21:00. Джамала, Тина Кароль, Потап и Сергей Бабкин во время четвертого кастинга "слепых прослушиваний" пригласили в..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости