17 березня у Києві буде проходити Light UP Hackathon від найбільшої в світі міжнародної молодіжної організації AIESEC. Це організація, яка займається розвитком лідерських якостей у молоді шляхом міжнародних волонтерських та професійних стажувань.

Light UP Hackathon - це конференція в форматі хакатон, на якій учасники матимуть можливість протягом одного дня створити і розробити проект. Кожен учасник може вибрати для себе найбільш цікавий напрямок, реалізувавши власний потенціал як лідера:

StartUP - розробка бізнес проектів за кейсами від відомих компаній

HeartUP - розробка проектів соціальної дії на основі Глобальних Цілей

Сталого Розвитку від ООН

Кожна команда буде мати свого ментора – людина, з досвідом, яка допоможе молодим активістам розробити проект з нуля. У кінці кожна команда матиме можливість представити свій проект членам журі. Після пітчингу перед журі, бізнес-експертами з Kyiv School of Economics та експертами соціальної сфери, буде обрано 2 найкращих проекти.

Ви отримаєте порцію натхнення, практичні знання та навички від представників найбільших організацій та бізнесу, попрацюєте в команді, отримавши безцінний досвід. Кожний проект неодмінно зробить великий вклад у розвиток країни і світу. Саме ти можеш стати наступним найвідомішим підприємцем або громадським діячем.

Light UP Hackathon допоможе наблизитись від idea до дії. Ідея не стане успішною до того часу, поки над нею не почнуть працювати. Вважаєш так само? Чекаємо на тебе!

Можливо, саме про ваш проект говоритимуть, як про Теслу в космосі!

ARE YOU READY TO LIGHT UР?

Квитки тут - https://goo.gl/Nwjfx1

Facebook http://bit.ly/2rbRXa6

Instagram: https:/www.instagram.com/lightup_hackathon

 

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.