Жах: як лікар Радомський Олександр Анатолійович скалічив пацієнта

Новости партнеров

Загрузка...

Столична медицина: ставили протез, а натомість зламали кістку, занесли інфекцію і мало не ампутували ногу

Автор:
11 мая 2017
Новости общества https://data.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-11-14_06_22-DSC_0246.jpg-3008-2000-150x150.png
2017-05-11

Жахлива історія про те, як лікар травматологічного відділення Київської міської лікарні №4 Радомський Олександр Анатолійович мало не лишив пацієнта ноги. А зараз через те, що ситуація отримала розголос, намагається виписати хворого з високою температурою додому.

Євген Закритний у 2015 році отримав інвалідність 1-ї групи. Через черепно- мозкову травму у нього паралізовано праву частину тіла, відняло мовлення. Хворий пересувався з паличкою. Але 10 березня 2017 року впав вдома та зламав шийку стегна. В рідному місті Горішні Плавні ендопротезування не роблять, тому родина привезла хворого до Києва. Звернулися до професора Радомського Олександра Анатолійовича, лікаря травматологічного відділення Київської міської лікарні №4. Операція коштувала близько 30 тис. грн.

Радомський Олександр

Лікар встановив пацієнту імплант кульшового суглобу, але в процесі операції зламав ногу – пішла тріщина. Через тиждень – друга операція. Тріщину нібито зростили, але занесли інфекцію: стрептокок і клебсієлла пневмонія. Нога почала гнити. Ще через тиждень третя операція – чистили рану. Призначили дорогі антибіотики, встановили дренажі. Двічи на день робили перев’язки. Лікар казав родичам, що все налагоджується. Проте наприкінці квітня професор Радомський Олександр повідомив, що ситуація погіршилася і ногу краще ампутувати. Мовляв, після цього можна за 2-3 дні вже забирати пана Євгена додому. Сім’я була шокована. Адже пацієнта привезли в лікарню з одним переломом, а в результаті він отримав другий, ускладнений інфекціює із перспективою ампутації.

Родина відмовилась віднімати ногу, хворого прооперували вчетверте, почистили рану й продовжили давати сильні антибіотики. На сьогоднішній день на лікування інфекції та інших ускладнень родина витратила вдвічі більшу суму, аніж коштує операція.

При нормальному плині лікування, після ендопртезування пацієнта ставлять на ноги на 3-й день та потроху вчать ходити. Євген Закритний вже більше місяця не підводиться, через сильні болі не може навіть сісти. Через велику кількість операцій та інфекцію він суттєво схуд, у нього з’явилися пролежні. Протягом “лікування” лікар Радомський неодноразово вів себе некоректно по відношенню до пацієнта. У його присутності казав про ампутацію, а коли родичі просили не говорити про це, відповів, що той “все одно нічого не розуміє”. У відчаї родичі написали кілька відгуків в інтернеті про лікаря та повідомили його, що будуть скаржитися. Через це професор Радомський влаштував скандал, зняв з хворого всі дренажі та сказав, що через 3 дні пацієнта виписуватимуть.

Київська лікарня №4
Перенісши 4 операції, Євген Закритний ще дуже слабий, в нього тримається температура, біль не пройшов, стан здоров’я набагато гірший, ніж наприкінці березня, коли він потрапив до Київської міської лікарні №4. Проте у п’ятницю 12 травня професор Радомський рекомендує виписати його. Що робити далі, родичі не знають. Не сприяє вирішенню проблеми й завідуючий відділенням Макаренко Микола Андрійович.

Сім’я хворого просить допомоги у Міністерства охорони здоров’я України, Комітета з питань охорони здоров’я при ВР, Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та Міжнародного комітету з прав захисту людини.

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

“Нас ждет большая война”: Савченко предрекла Украине роль полигона (видео)

Внефракционный народный депутат Надежда Савченко считает, что через пять лет мир охватит глобальная война, в которой Украина станет полигоном. Об этом она заявила в эфире Телеканал ZIK. "В законодательном..

Большинство россиян надеются на нормализацию отношений с Украиной

Подавляющее большинство россиян – 78%, надеются на восстановление отношений с Украиной. Об этом свидетельствуют данные опроса всероссийского центра изучения общественного мнения (ВЦИОМ). Так, 40% опрошенных..

General Electric и “Укрзализныця” подписали соглашение на миллиард долларов

ПАО "Укрзализныця" и американская многоотраслевая корпорация General Electric подписали контракт на сумму в 1 млрд долларов. Присутствовавший на подписании документа президент Украины Петр Порошенко заявил, что..

В КГГА планирует зарабатывать на парковке 1,5 миллиона гривен в сутки

Мэр Киева Виталий Кличко заявляет, что город может получить значительные средства благодаря внедрению системы парковки. На данный момент муниципалитет ожидает подписания законопроекта о парковке..

В Украине могут увеличить штрафы за превышение скорости

И. о. главы Государственного агентства автомобильных дорог "Укравтодор" Славомир Новак считает необходимым увеличить суммы штрафов за превышение скорости на дорогах, а также усилить штат полиции. Об этом..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости