Тріумф "ВОЛІ" - Data.ua

Новости партнеров

Загрузка...

Тріумф “ВОЛІ”

2 июня 2017
Главные новости,Новости политики
2017-06-02

Нещодавно ми стали свідками огидної сцени, яку Міхеїл Саакашвілі влаштував у кабінеті міністра юстиції Петренка.

Можна бути другом Саакашвілі, можна їм не бути, однак бути ворогом здорового глузду – небезпечно як себе, так і для оточуючих. Мені складно уявити, що у кабінет міністра юстиції США, на які ми традиційно тримаємо рівняння, може зайти громадський діяч і безкарно обкласти чиновника словами, якими оперував Саакашвілі. Зрозуміло, ми – не США. Але й не Зімбабве. Не можна досягти цивілізованості дикунськими методами. Єдиний виняток – революція, але де революція і де театр політичного гротеску, в якому Міхеїл Саакашвілі виконує соло з моменту його приїзду в Україну, пише Сергій Іванов для censor.net.ua.

Разом з тим, мова піде не про Саакашвілі, а про одного із його соратників, якими Міхеїл особливо не гребує внаслідок їх стрімко зростаючого дефіциту.

Йдеться про Юрія Дерев’янко, з яким у 2014 році ми засновували партію “ВОЛЯ” і через відверто меркантильні наміри якого ця партія дуже швидко здулася. У листопаді 2014-го, у тексті “Що насправді сталося в партії ”Воля” я розповів про це докладно.

Нещодавно те, що залишилось від партії “ВОЛЯ”, об’єдналося з партією Саакашвілі, і цей крок викликав критику навіть з боку шанованих мною журналістів, як правило лояльних до т.з. демократичних сил, з якими Саакашвілі і його соратники себе ототожнюють. Зокрема, Михайло Ткач, журналіст програми “СХЕМИ”, дорікнув Саакашвілі у всеїдності при виборі союзників.

Повертаючись до Юрія Дерев’янка, мушу констатувати конфлікт інтересів, який існує між ним і Міністерством юстиції, яким керує Петренко.

За даними моїх прокурорських джерел, з 2006 року і до Майдану підприємство Дерев’янко, ТОВ “Арт-Мастер”,

тісно співпрацювало з Міністерством юстиції, поставляючи за завищеними цінами якісь послуги по розробці, впровадженню та обслуговування програмного забезпечення. Таким чином, за цей період ТОВ “Арт-Мастер” отримало від держави 796 390 849 грн. За старим валютним курсом це ~ 100 млн. доларів США.

Можна припустити, що саме ці гроші стали основою статків Юрія, який увійшов в число найбільш багатих депутатів.

З призначенням Петренка на пост міністра схема, яка дозволяла Дерев’янко збагачуватися протягом майже 8 років, була ліквідована. Так що ж трапилося? Як і у випадку з партією “ВОЛЯ” – банальне бажання вичавити з політики якомога більше грошей. Або, принаймні, помститися за старі образи. Такий собі дрібненький тріумф “ВОЛІ”.

На цьому можна було б поставити крапку, але є питання до Саакашвілі.

Пане Міхеїле, чи не є тиск на Мін’юст з боку вашої політичної конгломерації намаганням повернути вашим партнерам втрачені корупційні схеми і за рахунок цього забезпечити грошима власну партію? І чи не втомилися ви працювати “торпедою” у товстосумів?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе “Обозреватель Блоги” на Facebook, следите за обновлениями!

Let’s block ads! (Why?)

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

Конец АТО. Что будет на Донбассе по новому закону

Антитеррористическая операция на востоке Украины переформатируется в операцию Объединенных сил, которую возглавит военное руководство, говорится в законе о реинтеграции Донбасса. Президент Петр Порошенко..

Суд закрыл дело экс-министра финансов Колобова

Фото: facebook.com/minfin.gov.ua Бывший министр финансов Юрий Колобов Печерский райсуд Киева закрыл уголовное производство в отношении бывшего министра финансов Украины в связи с истечением срока давности.   ..

Допрос Порошенко по делу Януковича. Тезисы

Президент рассказал в суде о своей поездке в Крым 27 февраля 2014 года, почему Турчинов занял место Януковича, а также, что референдум в Крыму не объявлялся. Допрос президента Петра Порошенко в качестве..

Климкин анонсировал встречу в нормандском формате

Фото: facebook.com/UkraineMFA Главы МИД стран "нормандской четверки" Глава МИД Украины Павел Климкин сообщил, что встреча в "нормандском" формате (Германия, Франция, Украина, РФ) состоится в ближайшие дни.   Встреча в..

Беларусь не сможет отправить миротворцев на Донбасс – МИД

Миротворцы ООН МИД Украины не считает возможным участие Беларуси в миротворческой миссии ООН на Донбассе, так как эта страна является членом ОДКБ.   Беларусь является членом Организации Договора о..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости