Керівникам територіальних управлінь Укртрансбезеки передані мобільні комплекси, які пройшли повірку і знову готові до проведення заходів державного контролю за дотриманням габаритно-вагових параметрів.

Уряд України ставить перед нами чіткі завдання: боротьба з нелегальними перевізниками та контроль за габаритно-ваговими параметрами. У кожній області мають запрацювати спільні робочі групи представників центральних та місцевих органів виконавчої влади для спільної роботи з цих питань. В період повірки наших комплексів, ми працювали лише на ГВК, які знаходяться на балансі Укравтодору та місцевих адміністрацій. Сьогодні  усі територіальні органи Укртрансбезпеки отримали мобільні лабораторії, які пройшли повірку і сертифікацію. Усі вони готові до роботи. Показники попередніх років говорять самі за себе. Ми нарощуємо ефективність нашої роботи. Переконаний, що 2019 рік не буде виключенням.

Інформаційна довідка:

Порівнюючи кількість перевірених у 2018 році транспортних засобів в рамках здійснення заходів державного контролю за дотриманням габаритно-вагових параметрів з аналогічною цифрою 2015 року, маємо зростання більш, ніж у двадцять п’ять з половиною разів. Аналогічне порівняння із 2016 роком, коли я очолив Укртрансбезпеку і розпочав роботу із системного здійснення габаритно-вагового контролю, дає зростання більш, ніж у три рази.

Якщо ж порівнювати сплачені до державного бюджету кошти, які були нараховані як плата за проїзд українськими автошляхами із перевищенням допустимих габаритно-вагових параметрів без дозвільних документів, то сума, сплачена у 2018 році у двадцять три рази перевищує аналогічну суму 2015 року, а порівняння за цим же показником 2018 року із 2016 дає зростання у чотири з половиною рази. Тобто, не дивлячись на те, що у 2018 році в зв’язку із утворенням Державної служби морського та річкового  транспорту України штатна чисельність Державної служби України була зменшена на чверть, маємо суттєве зростання показників ефективності.

Цифри - річ вперта. Завжди волію використовувати саме їх як аргумент. 

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.