Україна визнала РФ агресором. Що далі? - блог Юрія Берези.

Новости партнеров

Загрузка...

Україна визнала РФ агресором. Що далі?

Автор:
6 октября 2017
Блоги,Новости общества,Юрій Береза, народний депутат України https://data.ua/wp-content/uploads/2017/09/bereza-1.jpg
2017-10-06
Юрий БерезаЮрій Береза

Спецслужби ворога розконсервували всі консерви і відкопали всіх кротів. Те, що відбувалося вчора та сьогодні у стінах парламенту, – це відчайдушна спроба Кремля руками своєї агентури зірвати прийняття законопроектів, що мають критичне значення для переламу ситуації на Донбасі на користь України. Аргументація ворогів, які зривали розгляд законопроектів про реінтеграцію Донбасу та місцеве самоврядування ОРДЛО, сміхотворна. Ані відновлення торгівлі з окупованою частиною України, ані проведення там виборів неможливе без додаткового рішення ВР.

Парламент Украины - закон и реинтеграции Донбасса

Будь-які згадки про Мінський процес з документу прибирані. Щодо начебто ігнорування проблеми окупованого Криму, то на цей закид відповів Рефат Чубаров: всі необхідні пропозиції по Криму готуються до другого читання. Отже не було і немає ніяких екстраординарних підстав, які б заважали спокійно розглянути й прийняти подані законопроекти. Причини були лише у тих, кому взагалі не потрібне прийняття Закону, що визнає РФ агресором.

Читайте также: Донбасс можно вернуть без масштабной военной операции.

Не буду детально коментувати особливості законопроектів №№ 7163, 7361-1 та 7362, оскільки преса та експерти вже приділили їм достатньо уваги. Зупинюся лише на деяких ключових моментах.

З прийняттям нової законодавчої бази створюється струнка система управління військовою частиною конфлікту: від Верховного Головнокомандуючого до рядового. Вся повнота повноважень і відповідальності переходить від цивільних і СБУ до ЗС України. Керівництво війною переходить до Генштабу. АТО на цьому закінчується й починається фаза відновлення територіальної цілісності держави. Президент України отримує в зоні конфлікту додаткові повноваження, включаючи право розпуску органів місцевого самоврядування та введення військового стану на окремих територіях. Продовження особливого періоду забезпечується Указами Президента.

Вперше в українському законодавстві Росія визнається державою агресором, а колаборанти з Донбасу – її посібниками. В документах відсутні будь-які натяки на визнання так званих «лднр». Ці позиції є вкрай важливими для міжнародної діяльності України і, перш за все, для наших союзників, що забезпечують політичну та економічну ізоляцію Росії.

Загалом, подані законопроекти не вносять революційних змін в правове поле України, але сприяють адаптації держави до стану неоголошеної війни з боку РФ, упорядковують компетенцію різних частин державного апарату та силових органів.

Читайте также: Самый опасный момент закона о реинтеграции Донбасса.

Вони матимуть велике ідеологічне значення, оскільки покажуть, що Україна сповнена рішучості продовжити боротьбу до повної перемоги. Про поразку і зневіру не може бути і мови. Перелам у ході війни все більше окреслюється на користь України.

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

Решение Стокгольмского арбитража: как Украину вытесняют с газового рынка ЕС

В то же время, спекуляции вокруг решения не позволяют общественности оценить все риски для Украины и ее газового рынка в ближайшем будущем. Если отсеять манипуляции, пафос и искусственный патриотизм «Нафтогаза»,..

За три года «Нафтогаз» отдал конкурентам 30 млрд. грн.

Премьер-министр Владимир Гройсман обвинил «Нафтогаз Украины» в потере прибыльного сегмента продажи газа для крупных промышленных и коммерческих предприятий. «С другой стороны, монополист, который имеет..

Как будут сокращать субсидии? Красиво-инвестиционно

В Министерстве регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства оценили общий объем средств для модернизации жилья и систем тепло- и водоснабжения в Украине в сумму 46 млрд. евро (1,4 трлн...

Чи відмовиться Світ від ядерної зброї?

Сьогодні людство відзначає День боротьби за ліквідацію ядерної зброї і за своїм значенням цей День є непересічним. З появою цієї зброї ми вперше зіткнулося з перспективою тотального знищення. Вперше перспектива..

“Хотят ли русские войны?” Про російсько-білоруські навчання «Захід – 2017».

Російсько-білоруські військові навчання «Захід – 2017» ще за кілька місяців до їх початку стали ледь не центральною темою для обговорення у вітчизняних та іноземних ЗМІ. Який підступний план міг народитися у..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости