Гумконвоїв більше не буде: чи насправді РФ зливає Лугандон? - Data.ua

Новости партнеров

Загрузка...

Гумконвоїв більше не буде: чи насправді РФ зливає Лугандон?

Автор:
15 сентября 2017
Блоги,Новости общества,Юрій Береза, народний депутат України https://data.ua/wp-content/uploads/2017/09/bereza.jpg
2017-09-15
Юрий Береза, народний депутат України

Одразу кілька російсько-пропагандистських ЗМІ повідомили про те, що Міністерство фінансів РФ отримало доручення від уряд у 2018-2020 роках відмовитися від «надання гуманітарної підтримки окремим районам Донбасу (ОРДіЛО)». Ті самі джерела стверджують, що за цим формулюванням стояла фінансова допомога самопроголошеній владі Донецька та Луганська, яка віднині розподіляється між Калінінградською областю та окупованою АРК (а це біля 2,9 млрд. $).

Насправді публічне і показове припинення фінансування гуманітарних програм в ОРДіЛО разом з гучною та розпіареною згодою Путіна на розміщення «синіх шоломів» ООН в Лугандоні створює враження, що рашка почала поетапний вихід з України.

Легковірний спостерігач з полегшенням зітхне і скаже про себе: нарешті Путін щось зрозумів і почав відповзати з українського Донбасу. Та все не так просто.

На що ж насправді пішов Кремль? Почнемо з фінансів. Оцінити обсяг і джерела фінансування лднр неможливо, оскільки це фінансування повністю засекречене і здійснюється у відповідності до спеціальних постанов уряду РФ закритими строчками в бюджеті, а також з різноманітних недержавних фондів (общака). Перекриття одного з кількох каналів утримання бандитсько-сепаратистських угруповань не означає припинення фінансування. Воно цілком може бути компенсоване збільшенням допомоги з інших не прозорих джерел, що знаходяться у розпорядженні хазяїв Кремля. Отже, доручення уряду рф своєму мінфіну ніяк не вплине на обсяг фінансування Лугандону, що є цілком нормальним для бандитсько-клептократичної раші.

«Ініціативи» Путіна по розміщенню миротворців на Донбасі викликали показний телячий захват у низки корумпованих Кремлем політиків Західної Європи. Якщо ж розглядати ці пропозиції неупереджено, то треба визнати, що вони ніяк не вплинуть на військову та гуманітарну ситуацію в регіоні, ні на хвилину не наблизять мир.

В політичному ж плані лінії розмежування буде надано додаткових ознак міждержавного кордону, а бандитським угрупуванням рис державницької суб’єктності. Лише повний контроль «синіх шоломів» над усією ділянкою російсько-українського кордону з ефективним розведенням ворогуючих сторін буде мати користь у справі врегулювання конфлікту, а також допоможе поступово демонтувати лднр і реінтегрувати Донбас в Україну. І цей шлях є повністю неприйнятним для нинішнього володаря Кремля. Втрата Росією хоча б одного Донецька призведе до миттєвого знецінення путінського режиму в очах населення РФ, що наскрізь інфіковане проімперським вірусом, та наступним падінням діючої влади.

З іншого боку, російська влада усвідомлює, що нещодавні американські санкції, запроваджені Конгресом, також містять в собі смертельний потенціал. США ясно показали, що мають і політичну волю, і відповідні інструменти для масової експропріації активів, вкрадених у Росії путінською верхівкою. Кремлівський щур загнаний у глухий кут.

З цього стану і випливає логіка останніх дій Путіна. Росія почала чергову спецоперацію, яка має прикрити ту обставину, що атака на суверенітет і територіальну цілісність України продовжується і ніколи не припиниться. Всі пропозиції Путіна, в тому числі ще не проголошені, є імітацією і лише вводять в оману, щоб послабити міжнародний тиск.

Ми маємо продовжувати працювати над поваленням путінізму, використовувати для цього не тільки традиційні напрямки, але й російську опозицію, автономістські та сепаратистські сили в середині РФ, які мають отримати допомогу з боку нашої країни.

Ми всі нарешті маємо усвідомити, що Україна і путінізм не сумісні. Залишитися живим може лише один.

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

Решение Стокгольмского арбитража: как Украину вытесняют с газового рынка ЕС

В то же время, спекуляции вокруг решения не позволяют общественности оценить все риски для Украины и ее газового рынка в ближайшем будущем. Если отсеять манипуляции, пафос и искусственный патриотизм «Нафтогаза»,..

За три года «Нафтогаз» отдал конкурентам 30 млрд. грн.

Премьер-министр Владимир Гройсман обвинил «Нафтогаз Украины» в потере прибыльного сегмента продажи газа для крупных промышленных и коммерческих предприятий. «С другой стороны, монополист, который имеет..

Как будут сокращать субсидии? Красиво-инвестиционно

В Министерстве регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства оценили общий объем средств для модернизации жилья и систем тепло- и водоснабжения в Украине в сумму 46 млрд. евро (1,4 трлн...

Україна визнала РФ агресором. Що далі?

Спецслужби ворога розконсервували всі консерви і відкопали всіх кротів. Те, що відбувалося вчора та сьогодні у стінах парламенту, - це відчайдушна спроба Кремля руками своєї агентури зірвати прийняття..

Чи відмовиться Світ від ядерної зброї?

Сьогодні людство відзначає День боротьби за ліквідацію ядерної зброї і за своїм значенням цей День є непересічним. З появою цієї зброї ми вперше зіткнулося з перспективою тотального знищення. Вперше перспектива..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости