Україні не слід розраховувати на підтримку світу - Data.ua

Новости партнеров

Загрузка...

Україні не слід розраховувати на підтримку світу

Автор:
1 февраля 2017
Без рубрики
2017-02-01

Критична ситуація в Авдіївці триває протягом декількох днів, а реакція світу на події в Україні наступна: Європа та США висловили занепокоєння і ніхто не засудив агресію Російської Федерації на наших територіях.

Така реакція світу, м’яко кажучи, недостатня і занадто вже обережна. Як я розумію, те, що відбувається нині в Авдіївці – відповідь Путіна на невизначеність нового президента США Дональда Трампа. Такими діями Росія намагається підштовхнути Америку на ухвалення певних рішень, тобто до торгів. Але Вашингтон зі своїм рішенням не поспішає.

Поза тим, місія США при Організації з безпеки і співробітництва в Європі закликає Росію та підконтрольних їй терористів припинити намагання захоплення нових територій України. Це, звісно відповідально і адекватно у даній ситуації. Та на разі я не бачу ніяких заяв державного департаменту.

Справа у тому, що увесь світ намагається не прив’язувати Російську Федерацію напряму до конфлікту на сході України, віддаючи перевагу звертанням до терористів. Це пов’язано із тим, що кожен хвилюється, “аби чого не вийшло” по відношенню до їх територій.

Вчора я ініціював дебати в Парламентській асамблеї ради Європи (ПАРЄ) щодо ситуації в Авдіївці, але до сьогодні я не побачив заяви президента асамблеї Педро Аграмунта, в якій би відображалася його позиція. Та й узагалі заява Ради Європи щодо України була максимально стримана і відсторонена. Всі дуже бояться провокувати Росію, аби це не обернулося проти них агресією.

Україна зараз для світу далека і всі повідомлення про ескалацію конфлікту на Донбасі він сприймає точно так само, як ми у 90-х роках ставилися до ситуації на Балканах.

Єдиний вихід – продовжувати посилену інформаційну роботу на міжнародній арені. А поки всі прогнози щодо підтримки України світом – негативні. Тому нам усім треба дуже добре попрацювати.

Присоединяйтесь к группам “Обозреватель Блоги” на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Let’s block ads! (Why?)

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

Тест, который поможет составить ваш собственный идеальный режим дня

Майкл Бреус, известный в мире сомнолог, говорит о существовании четырех видов хронотипов человека: Лев, Дельфин, Волк и Медведь. С помощью нашего простого теста вы сумеете очень быстро понять, кто вы, и получить..

Что поможет остановить простуду на раннем этапе

Если поймать простуду на ранней стадии, можно её остановить. Возьмите 3 грейпфрута, порежьте на мелкие кусочки вместе с кожурой. Прокипятите 20 минут в двух литрах воды. Выпейте этот напиток в течение дня. Можно..

Простое средство для лечения герпеса

Герпес – это вирусное заболевание организма, проявляющееся высыпаниями на коже и на слизистых. К настоящему времени герпес считается неизлечимым заболеванием. Ученые утверждают, что вирусом поражены более 90 %..

Почему расходы на Kyiv smart city увеличились почти в 5 раз, а столица так и не поумнела?

Депутаты Киевсовета открыто обвиняют главного IT-шника Киевской городской администрации Юрия Назарова в разворовывании столичного бюджета. Глава Департамента информационно-коммуникационных технологий так..

Турчинов выступает за скорейшее введение визового режима с РФ

Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов выступает за скорейшее введение визового режима с Российской Федерацией. Об этом сообщает "Интерфакс-Украина". "Я считаю, что это..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости