Новости партнеров

Загрузка...

Зміна формату АТО

30 июня 2017
Главные новости
2017-06-30

Секретар Ради національної безпеки Олександр Турчинов анонсував зміну формату антитерористичної операції на Донбасі.

«Ми не просто констатуємо факт російської окупації, а на законодавчому рівні визначаємо комплекс силових і дипломатичних кроків, які повинні забезпечити звільнення окупованих територій», – наголосив Турчинов. Що стоїть за несподіваною зміною формату АТО?

Після анексії росіянами Криму у березні 2014 року гібридні російскі війська разом з сепаратистами спробували реалізувати сценарій «русской весны» на Донбасі. Усе це призвело до захоплення державних установ та масових заворушень в усіх регіонах півдня та сходу країни. Відповідно, 13 квітня 2014 року тодішній виконуючий обов’язки президента України Олександр Турчинов оголосив, що для того, аби зупинити розгул тероризму у східних регіонах України, РНБО розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України. Від того часу в Україні триває неоголошена війна з російськими гібридними військами та проросійськими сепаратистами.

Читайте также: Як у Кремлі відреагували на бажання України стати членом НАТО

Активна фаза бойових дій була зупунена у лютому 2015 року підписанням других Мінських домовленостей за участю України, Франції, Німеччини та Російської Федерації. Беручи пряму участь в інтервенції проти нашої країни, росіяни вперто продовжують заперечувати цей загальновідомий у світі факт, наполягаючи на своїй версії про нібито триваючу в Україні громадянську війну.

Захід солідарно виступає на захист України, запровадивши численні болючі санкцій проти Кремля. Багато держав НАТО надають серйозну підтримку українським збройним силам, перенавчаючи вояків умовам ведення сучасної війни. Заради правди, українська армія наразі єдина в світі володіє унікальним досвідом боротьби з російськими збройними силами, який життєво необхідний країнам НАТО.

Секретар РНБО Олександр Турчинов цілком справедливо вважає, що прийшов час не просто визнати окупованими деякі регіони Донецької і Луганської областей, але на рівні законодавства визначити засади державної політики щодо їх звільнення. Він прямо заявив, що країна потребує нової ефективної технології захисту та деокупації Криму і Донбасу.

Читайте также: Яку ціну росіяни насправді сплачують за окупацію Криму

Турчинов також висловлює переконання, що антитерористична операція виконала дуже багато важливих завдань. АТО дозволила успішно провести президентські, парламентські і місцеві вибори, а також звільнити значну частину окупованої території України.

Нова стратегія також передбачає ухвалення уточненого законопроекту «Про відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей». В рамках цього закону також планується створити Оперативний штаб у зоні АТО. Йому буде надано широкі повноваження для реалізації завдань оборони і звільнення окупованих територій, підпорядковано всі армійські і силові структури, військово-цивільні адміністрації.

Захист країни від російської агресії в умовах гібридної війни, розв’язаної проти України російським керівництвом, це завдання, яке вимагає постійної концентрації. Треба чесно сказати, що війна не закінчиться вже завтра. Кремль одурманений ідеєю створення «русского мира» на теренах колишнього СРСР. І здолати його – завдання не з легких. Проте переконаний, що цей «путінський Карфаген» все одно буде зруйновано.

Читайте также: Якби Тимошенко не підписала контракт, то й судитися з «Газпромом» не довелося б

Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

Путин ищет пять-десять стран в Европе, которые стали бы по найму врагами Украины, – политолог

Чем больше в Беларуси открывается дел против украинцев – чиновников, журналистов, военных, – тем больше доказательств того, что Лукашенко все меньше управляет ситуацией. И возникает вопрос: президент Беларуси..

Россия может расшатывать белорусско-украинские отношения за спиной Лукашенко, – эксперт

Аресты украинских граждан могло осуществлять белорусское КГБ по приказам из Кремля и без ведома президента Александра Лукашенко. Такое мнение высказал экс-помощник министра обороны США по вопросам Украины,..

Разоблачили новую схему мошенников, которые «продают» авто

В Киеве мошенники предлагая дешевые кредиты на автомобили, на самом деле продают только информацию о машинах. Об этом сообщает ТСН. По словам киевлянина, который пострадал от такой схемы, деньги мошенники берут,..

Известная украинская певица попала в реанимацию

Украинская певица Евгения Власова, которая исчезла с большой сцены из-за болезни, снова попала в больницу. Об этом пишет "Гордон" со ссылкой на слова мамы певицы Галины Поплавской. За последние 12 дней Власовой..

В ПАСЕ готовят срочное обсуждение снятия санкций с России

Постоянный комитет Парламентской ассамблеи Совета Европы (ПАСЕ) получил запрос о проведении не запланированных заранее дебатов относительно снятия санкций с РФ и восстановления ее участия в работе..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости