Новости партнеров

Загрузка...

Совет Церквей призывает руководство государства снять мусорную блокаду со Львова

23 июня 2017
Главные новости
2017-06-23

Всеукраинский Совет Церквей и религиозных организаций в открытом обращении к Президенту Украины и Премьер-министру Украины призывает решить чрезвычайную экологическую ситуацию в городе Львов.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій

Президенту України
ПОРОШЕНКУ П.О.

Прем’єр-Міністру України
ГРОЙСМАНУ В.Б.

Вельмишановний Петре Олексійовичу!

Вельмишановний Володимире Борисовичу!

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, членами якої є 18 конфесій, що представляють понад 90 % релігійної мережі України та всі основні конфесії України: православного, греко-католицького, римо-католицького та протестантського (євангельського) віросповідних напрямків християнства, а також основних віросповідань іудаїзму та ісламу звертається до вас з приводу екологічної проблеми пов’язаної з вивезенням сміття з м. Львова. Спонукою цього звернення є також лист від очільників релігійних спільнот міста, який додаємо.

Як відомо, наприкінці травня минулого року виникла пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова, яка забрала дорогоцінне життя людей. Ця трагічна ситуація глибоким болем і сумом відгукнулася в серцях усіх віруючих людей і небайдужих громадян України та викликала осуд з приводу багаторічної недбалості відповідальних осіб і структур, які не спромоглися запобігти цьому лихові та його наслідкам.

З тих пір минув вже рік, але й до сьогодні це нещастя є джерелом екологічного лиха, яке шкодить здоров’ю та життю сотень тисяч людей, а незабаром санітарно-епідеміологічний стан у місті може досягти критичної межі екологічної та гуманітарної катастрофи, бо, на превеликий жаль, наші співбрати у вірі повідомляють нам про доконаний факт штучної сміттєвої блокади міста Львова. Цілком неприйнятними та ганебними є такі цинічні політичні спекуляції на екологічних трагедіях, бо життя і здоров’я людей, як і все довкілля є даром Творця і в жодному випадку не можуть бути засобами політичної боротьби.

Ця ситуація показала нам прояви системної хвороби нашого суспільно-державного організму, які несуть загрозу самому буттю нашої Держави: безвідповідальне політиканство, спрямоване на цілковите знищення політичних опонентів, без жодного огляду на людяність і мораль; абсолютна відсутність державницької солідарності, як в межах окремих регіонів, так і всієї держави в цілості; відсутність справжньої субсидіарності, яка є однією з основних цінностей та невід’ємним елементом демократії.

Враховуючи зазначене, закликаємо Вас силою даної Вам влади втрутитись у цю надзвичайну ситуацію задля її термінового і остаточного вирішення, зняти сміттєву блокаду Львова і сприяти вивезенню твердих побутових відходів на наявні сміттєві полігони та сприяти вилікуванню тих системних недуг нашого державного організму, які вона проявила. Ми повинні докласти всіх зусиль для подолання наслідків цієї трагедії, навчитися допомагати одне одному та творити чесну й моральну державну політику.

Сподіваємося, що це наше прохання знайде відгук у ваших серцях та спричиниться до застанови над своєю поведінкою у всього українського політикуму.

Додаток: 1 арк.

За дорученням Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій,

з повагою,

Михайло ПАНОЧКО
Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій,
Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

Исторический визит: впервые за 65 лет президент Турции приедет в Грецию

Президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган станет первым турецким лидером, который посетит Грецию за последние 65 лет. О визите Эрдогана в Грецию сообщил вице-премьер Турции Хакан Чавушоглу, информирует турецкое..

ГПУ расследует незаконную приватизацию части здания Минагрополитики: допрошен экс-чиновник

Генпрокуратура Украины расследует производство о незаконной приватизации части здания Министерства аграрной политики. В рамках дела допрошен экс-руководитель киевского отделения Фонда госимущества,..

ЧМ-2018: В России уже придумали страшилку про «атаку» США

Российские чиновники говорят, что владеют информацией, что Запад готовит "атаку" на Чемпионат мира по футболу 2018, который состоится в России. Об этом заявил председатель комиссии Совета Федерации по защите..

Минобороны: Из Луганска вывезли в РФ все наличные

Из Луганска вывезли всю наличку В банках и банкоматах Луганска якобы отсутствуют наличные средства. Из оккупированного Луганска вывезли наличные средства в Россию. Об этом на брифинге в четверг, 23 ноября,..

В результате задержаний крымских татар умерла 82-летняя женщина

2416 просмотров После задержаний крымских татар в оккупированном Россией Симферополе на 83 году жизни умерла ветеран крымскотатарского национального движения Веджие Кашка. Об этом сообщает "Радио Свобода" со..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости