Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше

Шварценеггер розкритикував рішення Трампа про вихід з Паризької угоди

2 июня 2017
Главные новости
2017-06-02

Актор і колишній губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер переконаний, що рішення президента Дональда Трампа про вихід США з Паризької угоди по клімату помилкове і не допоможе американській економіці

Про це повідомляє газета The Hill.

«Захист навколишнього середовища не зруйнує нашу економіку», — заявив Шварценеггер з приводу тверджень Трампа про те, що Паризька хартія призведе до втрати 2,7 млн ​​робочих місць в Сполучених Штатах до 2025 року. 

Навпаки, за словами Шварценеггер, правильна екологічна політика сприяє економічному зростанню. 

Зазначимо, що саме при губернаторстві Шварценеггера у Каліфорнії були прийняті нові стандарти в області захисту навколишнього середовища.

«Одна людина не зможе зруйнувати наш прогрес і зупинити революцію в області чистої енергетики. Він не зможе повернути час назад», — сказав Шварценеггер.

  • Зазначимо, що Трамп оголосив про вихід США з Паризької угоди щодо клімату. Таке його рішення викликало шквал критики з боку світових лідерів
  • Угоду про зміну клімату уклали 12 грудня 2015 року на Конференції ООН. 22 квітня 2016 року у Нью-Йорку документ підписали 175 країн, серед них і Україна. Угода передбачає зобов’язання з обмеження викидів парникових газів з метою стримання підвищення температури повітря на планеті до кінця ХХІ століття у межах двох градусів за Цельсієм порівняно з рівнем доіндустріальної епохи.
  • Паризька хартія передбачає, що зобов’язання зі скорочення шкідливих викидів в атмосферу беруть на себе всі держави, незалежно від ступеня їх економічного розвитку.
Все по темі

Let’s block ads! (Why?)