Новости партнеров

Загрузка...

Столична медицина: ставили протез, а натомість зламали кістку, занесли інфекцію і мало не ампутували ногу

11 мая 2017
Новости общества http://data.ua/wp-content/uploads/2017/05/2017-05-11-14_06_22-DSC_0246.jpg-3008-2000-150x150.png
2017-05-11

Жахлива історія про те, як лікар травматологічного відділення Київської міської лікарні №4 Радомський Олександр Анатолійович мало не лишив пацієнта ноги. А зараз через те, що ситуація отримала розголос, намагається виписати хворого з високою температурою додому.

Євген Закритний у 2015 році отримав інвалідність 1-ї групи. Через черепно- мозкову травму у нього паралізовано праву частину тіла, відняло мовлення. Хворий пересувався з паличкою. Але 10 березня 2017 року впав вдома та зламав шийку стегна. В рідному місті Горішні Плавні ендопротезування не роблять, тому родина привезла хворого до Києва. Звернулися до професора Радомського Олександра Анатолійовича, лікаря травматологічного відділення Київської міської лікарні №4. Операція коштувала близько 30 тис. грн.

Радомський Олександр

Лікар встановив пацієнту імплант кульшового суглобу, але в процесі операції зламав ногу — пішла тріщина. Через тиждень — друга операція. Тріщину нібито зростили, але занесли інфекцію: стрептокок і клебсієлла пневмонія. Нога почала гнити. Ще через тиждень третя операція — чистили рану. Призначили дорогі антибіотики, встановили дренажі. Двічи на день робили перев’язки. Лікар казав родичам, що все налагоджується. Проте наприкінці квітня професор Радомський Олександр повідомив, що ситуація погіршилася і ногу краще ампутувати. Мовляв, після цього можна за 2-3 дні вже забирати пана Євгена додому. Сім’я була шокована. Адже пацієнта привезли в лікарню з одним переломом, а в результаті він отримав другий, ускладнений інфекціює із перспективою ампутації.

Родина відмовилась віднімати ногу, хворого прооперували вчетверте, почистили рану й продовжили давати сильні антибіотики. На сьогоднішній день на лікування інфекції та інших ускладнень родина витратила вдвічі більшу суму, аніж коштує операція.

При нормальному плині лікування, після ендопртезування пацієнта ставлять на ноги на 3-й день та потроху вчать ходити. Євген Закритний вже більше місяця не підводиться, через сильні болі не може навіть сісти. Через велику кількість операцій та інфекцію він суттєво схуд, у нього з’явилися пролежні. Протягом “лікування” лікар Радомський неодноразово вів себе некоректно по відношенню до пацієнта. У його присутності казав про ампутацію, а коли родичі просили не говорити про це, відповів, що той “все одно нічого не розуміє”. У відчаї родичі написали кілька відгуків в інтернеті про лікаря та повідомили його, що будуть скаржитися. Через це професор Радомський влаштував скандал, зняв з хворого всі дренажі та сказав, що через 3 дні пацієнта виписуватимуть.

Київська лікарня №4
Перенісши 4 операції, Євген Закритний ще дуже слабий, в нього тримається температура, біль не пройшов, стан здоров’я набагато гірший, ніж наприкінці березня, коли він потрапив до Київської міської лікарні №4. Проте у п’ятницю 12 травня професор Радомський рекомендує виписати його. Що робити далі, родичі не знають. Не сприяє вирішенню проблеми й завідуючий відділенням Макаренко Микола Андрійович.

Сім’я хворого просить допомоги у Міністерства охорони здоров’я України, Комітета з питань охорони здоров’я при ВР, Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та Міжнародного комітету з прав захисту людини.

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

Internet Business Hub (IBH): 6 причин посетить курс лекций по e-commerce и интернет-маркетингу

E-commerce бизнес - это тренд, который не только не теряет своей актуальности в последние 10 лет, но и наращивает объемы во всем мире. Он имеет большой потенциал и предоставляет огромные возможности. О том, как правильно..

В МИУ прокомментировали миллионную зарплату Кравцова

Цифра в 1,2 миллиона гривен, которая фигурирует в СМИ, как суммарный месячный доход исполняющего обязанности руководителя «Укрзализныци» Евгения Кравцова, не соответствует действительности. Об этом в интервью..

«Это огромный прорыв»: СМИ сообщили о договоренности США и России по Украине

США и России удалось достигнуть определенных договоренностей по войне на Донбассе. Об этом в своей статье пишет "Апостроф" со ссылкой на свой источник в украинской власти. Как отмечается, американский..

К чему приводит недосыпание?

О том, что недосыпать вредно, знают все. Если спать меньше, чем требуется организму, то можно получить ряд разнообразных расстройств, включая проблемы с нервной системой, питанием, самочувствием. А если..

Самое главное и важное о женском здоровье

Овуляция  - залог хорошего самочувствия женщины Гормональная система - основа нашей жизнедеятельности, хорошего самочувствия и крепкого здоровья, и возможности иметь детей только в последнюю очередь. Часто..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости