Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше

Кириленко: Кремль хоче посварити українців з поляками, угорцями і іншими сусідами

Ирина Крицкая
1 апреля 2017
Главные новости,Новости общества
2017-04-01

у Балаклії, вбивство російського опозиційного екс-депутата, провокація з російською учасницею «Євробачення», створення напруги в українсько-польських відносинах – це все ланки великого ланцюга провокацій, за якими стоїть Кремль. Адже лише РФ зацікавлена в тому, щоб нагнітати напругу і створювати нестабільність всередині України.

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко в ефірі Українського радіо.

«Ціла низка провокацій, які тривають близько півроку, показують, що завдання Росії і Путіна – повторити сценарій, який мав місце 100 років тому. Пригадуєте, тоді Україна виборола вперше за багато років незалежність. Але величезна кількість ускладнень по периметру кордонів і внутрішні протиріччя призвели до втрати української державності. І зараз той самий сценарій для України має намір повторити Кремль і забезпечити напругу не тільки в україно-російських відносинах, але і посварити нас з польським та угорським народами і усіма іншими сусідами», — сказав В’ячеслав Кириленко.

Читайте:

Урядовець вважає, що всі ці дії Росія проводить з безпосереднім фінансовим заохоченням через потужну агентуру і старі зв’язки, які залишилися ще з часів Радянського Союзу.

В’ячеслав Кириленко переконаний, що ніхто не зможе посварити між собою українців і поляків. І в час, коли третьою стороною сіється напруга в наших відносинах, потрібно якомога більше і частіше залучати народну дипломатію, організовувати спільні події за участі молоді, спортсменів, науковців.

[embedded content]

Присоединяйтесь к группам «Обозреватель» на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Let’s block ads! (Why?)