Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше

У Білорусі 9 затриманим «шиють» підготовку масових заворушень

Ирина Крицкая
1 апреля 2017
Главные новости,Новости общества
2017-04-01

У Білорусі 9 затриманим за підозрою у підготовці масових заворушень пред’явлено офіційне звинувачення

Про це повідомляє білоруська редакція «Радіо Свобода» з посиланням на Ніну Шидловську, яка тримає зв’язок з адвокатами і родичами затриманих у справі «Білого легіону».

Зокрема, серед обвинувачених Дмитро Дашкевич (лідер «Молодого фронту»), студент БНТУ Іван Ковальчук, екс-студенту істфаку БДУ  Євген Полторжицький, Сергій Стрібульський з «Молодого фронту», менеджер з продажу Олексій Абрамов, Алесь Євдаха, Володимир Румянцев і Андрій Белявський.

Також Інтерфакс-Захід з посиланням на білоруські ЗМІ повідомляє, що звинувачення пред’явлено екс-лідеру незареєстрованої організації «Білий Легіон» Мирославу Лозівському

Усім їм пред’явлено звинувачення за ч.3 ст.293 Кримінального кодексу Білорусі — Навчання або інша підготовка осіб для участі в масових заворушеннях, а так само фінансування або інше матеріальне забезпечення такої діяльності.

Затриманим за цим звинуваченням загрожує арешт на строк до 6 місяців або позбавлення волі на строк до 3 років.

Сергія Барстока і Романа Васильєва вже звільнено, останній — один з 6 активістів «Молодого фронту», які були затримані у цій справі.

У Комітеті державної безпеки Білорусії дану інформацію не коментують.

  • Як відомо, 22 березня КДБ Білорусі затримав 26 активістів «Білого легіону» і «Молодого фронту» за підозрою в підготовці до участі в масових заворушеннях. Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що підозрює «якусь силу, «п’яту колону», у спробі дестабілізувати обстановку в країні і влаштувати в республіці «кольорову революцію»
Все по темі

Let’s block ads! (Why?)