Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше

Після теракту в Маріуполі поліція повідомляє про додаткові заходи безпеки

1 апреля 2017
Главные новости,Новости общества
2017-04-01

Національна поліція у Донецькій області від учора працює у посиленому режимі, запроваджено додаткові заходи безпеки. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

«Із учорашнього дня весь штат поліції Донецької області переведено на посилений режим несення служби. У Маріуполі й Волноваському районі в заходах безпеки задіяно 100% особового складу», – йдеться у повідомленні.

Зокрема зазначається, що поліцейські розгорнули спецзасоби із захисту населення й взяли під цілодобову охорону вокзали й автостанції. У місцях, де є ризик терористичної агресії, – на об’єктах життєзабезпечення, транспортних розв’язках, у місцях концентрації людей – працюють більш як 1,5 тисячі співробітників Національної поліції й Національної гвардії. Посилено стоп-контроль на 21 блокпосту й 17 мобільних блокпостах.

Наразі ситуація в області спокійна й контрольована, повідомляє Головне управління поліції у Донецькій області.

Вранці 31 березня у Маріуполі внаслідок вибуху автомобіля загинув начальник Головного відділу контррозвідки Донецького управління СБУ Олександр Хараберюш. Прокуратура області кваліфікує вибух як теракт.

 
 
 
 
Главные новости