Топ-тема
Опросы Опрос

Как вы пережили атаку Petya?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше

Євробачення-2017: вимагати від України порушувати власне законодавство на догоду Росії є неприйнятним — Кириленко

1 апреля 2017
Главные новости,Общество
2017-04-01

Вимагати від України порушувати власне законодавство на догоду Росії – є безпрецедентним і неприйнятним. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко в ефірі Українського радіо, коментуючи деякі заяви у Європейській мовній спілці щодо можливості запровадження санкцій проти України через заборону в’їзду для російської співачки на Євробачення-2017.

«Я можу ще раз повторити, що Росія може взяти участь у Євробаченні-2017 у Києві, але якщо буде такий учасник, який не порушував українське законодавство. І, я думаю, точно таке рішення ухвалила би Франція, Німеччина, Британія, Польща чи будь-яка інша країна — член Європейської мовної спілки. А вимагати від України безпрецедентних рішень на догоду Росії і у порушення власного законодавства та, до речі, норм міжнародного права – є безпрецедентним і неприйнятним», — зазначив В’ячеслав Кириленко.

Урядовець наголошує, що Україна дотримується не лише своїх законів, а й міжнародних.

«Російська учасниця Юлія Самолова, на жаль, порушила українське законодавство, виступаючи в анексованому Криму. Але Україна, коли мова йде про Крим, базується на всіх рішеннях усіх міжнародних організацій і жодна міжнародна організація в світі не визнала анексії Криму. Тому ми не лише наше українське законодавство захищаємо, але й дотримуємося норм міжнародного права і захищаємо статус цього міжнародного права в Україні» — повідомив Віце-прем’єр-міністр.

В’ячеслав Кириленко зазначає, що якщо Росія приїде з іншим учасником на пісенний конкурс, то їм, як і усім іншим делегаціям буде забезпечено безпеку, нормальний прийом і перебуванням. В іншому випадку – Україна проведе Євробачення для 42 країн.

[embedded content]

Присоединяйтесь к группам «Обозреватель» на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Let’s block ads! (Why?)

 
 
 
Главные новости .