Новости партнеров

Загрузка...

Тріумф «ВОЛІ»

2 июня 2017
Главные новости,Новости политики
2017-06-02

Нещодавно ми стали свідками огидної сцени, яку Міхеїл Саакашвілі влаштував у кабінеті міністра юстиції Петренка.

Можна бути другом Саакашвілі, можна їм не бути, однак бути ворогом здорового глузду — небезпечно як себе, так і для оточуючих. Мені складно уявити, що у кабінет міністра юстиції США, на які ми традиційно тримаємо рівняння, може зайти громадський діяч і безкарно обкласти чиновника словами, якими оперував Саакашвілі. Зрозуміло, ми — не США. Але й не Зімбабве. Не можна досягти цивілізованості дикунськими методами. Єдиний виняток — революція, але де революція і де театр політичного гротеску, в якому Міхеїл Саакашвілі виконує соло з моменту його приїзду в Україну, пише Сергій Іванов для censor.net.ua.

Разом з тим, мова піде не про Саакашвілі, а про одного із його соратників, якими Міхеїл особливо не гребує внаслідок їх стрімко зростаючого дефіциту.

Йдеться про Юрія Дерев’янко, з яким у 2014 році ми засновували партію «ВОЛЯ» і через відверто меркантильні наміри якого ця партія дуже швидко здулася. У листопаді 2014-го, у тексті «Що насправді сталося в партії »Воля» я розповів про це докладно.

Нещодавно те, що залишилось від партії «ВОЛЯ», об’єдналося з партією Саакашвілі, і цей крок викликав критику навіть з боку шанованих мною журналістів, як правило лояльних до т.з. демократичних сил, з якими Саакашвілі і його соратники себе ототожнюють. Зокрема, Михайло Ткач, журналіст програми «СХЕМИ», дорікнув Саакашвілі у всеїдності при виборі союзників.

Повертаючись до Юрія Дерев’янка, мушу констатувати конфлікт інтересів, який існує між ним і Міністерством юстиції, яким керує Петренко.

За даними моїх прокурорських джерел, з 2006 року і до Майдану підприємство Дерев’янко, ТОВ «Арт-Мастер»,

тісно співпрацювало з Міністерством юстиції, поставляючи за завищеними цінами якісь послуги по розробці, впровадженню та обслуговування програмного забезпечення. Таким чином, за цей період ТОВ «Арт-Мастер» отримало від держави 796 390 849 грн. За старим валютним курсом це ~ 100 млн. доларів США.

Можна припустити, що саме ці гроші стали основою статків Юрія, який увійшов в число найбільш багатих депутатів.

З призначенням Петренка на пост міністра схема, яка дозволяла Дерев’янко збагачуватися протягом майже 8 років, була ліквідована. Так що ж трапилося? Як і у випадку з партією «ВОЛЯ» — банальне бажання вичавити з політики якомога більше грошей. Або, принаймні, помститися за старі образи. Такий собі дрібненький тріумф «ВОЛІ».

На цьому можна було б поставити крапку, але є питання до Саакашвілі.

Пане Міхеїле, чи не є тиск на Мін’юст з боку вашої політичної конгломерації намаганням повернути вашим партнерам втрачені корупційні схеми і за рахунок цього забезпечити грошима власну партію? І чи не втомилися ви працювати «торпедою» у товстосумів?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Блоги» на Facebook, следите за обновлениями!

Let’s block ads! (Why?)

Подписывайтесь на канал свежих новостей DATA.ua в telegram, а так же на официальные страницы в facebook и twitter, чтобы быть первым в курсе событий.

 
 

Свежие новости раздела:

Климкин: От саммита Восточного партнерства не ждем побед

Фото: Газета «День Климкин рассказал, чего стоит ждать от предстоящего саммита Глава МИД прокомментировал предстоящий евросаммит. От предстоящего саммита Восточного партнерства, который должен..

Украина рассчитывает на часть помощи от ЕС

Фото: Слово и Дело Климпуш-Цинцадзе рассказала о переговорах с ЕС Климпуш-Цинцадзе рассчитывает, что будет найден компромисс. Несмотря на то, что были выполнены не все условия для получения макрофинансовой..

СМИ: Нафтогаз нанял лоббистов из США для противостояния Северному потоку

Фото: politeka.net Нафтогаз нанял американских лоббистов для продвижения своих интересов Строительству газопровода будет противостоять американская юридическая компания Yorktown Solutions. Американская..

Порошенко провел заседание военного кабинета СНБО

Фото: Адміністрація президента України Президент Петр Порошенко провел Военный кабинет Глава государства созвал внеочередное заседание военного кабинета СНБО из-за ситуации в Луганске. Президент Петр..

В ГПУ изменят подозрение Лавриновичу

Фото: Politeka Лавриновичу изменят подозрение в рамках дела В Генпрокуратуре прокомментировали решение Апелляционного суда по экс-министру. Бывшему министру юстиции Александру Лавриновичу будет изменено..

Загрузка...
 
 
Топ-тема
Опросы Опрос

Какое наказание заслуживает виновница кровавого ДТП Зайцева ?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше
Главные новости