Топ-тема
Опросы Опрос

Согласны ли вы с требование МВФ повысить в Украине пенсионный возраст?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Больше

Заблудшого «міністра рєспублікі» відпустили

2 июня 2017
Главные новости,Новости политики
2017-06-02

Да, я знаю, що політики не повинні коментувати рішення судів. Але я позавчора зустрічалася з мамами заручників, і я кожного разу виходжу звідти як вичавлений лимон. І ми боремося за хлопців, а їх вже 2 роки тримають без суда і слідства. А в цей час, щотижня, за законом одного народного депутата (закон, нарешті, скасували, але ж це не стосується вже винесених вироків) виходить 2-3 тих, хто є в списках ОРДЛО з вимогою їх відпустити. А в цей час гуманнннннннний український суд випускає «заблудшого» » міністра рєспублікі», бо «невинуватий» він. Мене це просто добиває.

Без реформи судової системи нічого не буде. І да, я це не просто пишу, я це усвідомлюю і тому голосувала за конституційну реформу в частині судової. Як і фракція БПП, яку так модно критикувати. При цьому без голосів БПП не пройшло жодне важливе голосування. На відміну від деяких інших партій, інших «дуже патріотичних» партій. 

Прокуратура вже оголосила, що вона винесе протест на це рішення по справі, де вимагалося дати 10 років в’язниці. А редутники не хочуть стати на мирну акцію в день апеляції під судом? З фото наших вбитих і закатованих хлопців і фото заручників, аби нагадати суддям, хто такі «влада республік» і до чого вони причетні. Хоч, звичайно, це не так захопливо, як бігати під судами корупціонерів.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе «Обозреватель Блоги» на Facebook, следите за обновлениями!

Let’s block ads! (Why?)

 
Твитнуть